Inloggen
<

Bestuur

Het bestuur van Friese Zaken:

Robert Wielinga – voorzitter – robert.wielinga@cvbinfo.nl – 0654983399

Orlando Bosma – penningmeester – orlando.bosma@pwc.com – 0612671234

Andre de Vries – secretaris – andre@devriesinbusiness.nl – 0619191150

Martine Pieters – voorzitter communicatie commissie – martine@friesezaken.frl – 0646357078

Laurens Snoek – vice-voorzitter & voorzitter activiteiten commissie – laurens@friesezaken.frl – 0644260009

Sabrina Slagman – voorzitter leden commissie – sabrina@friesezaken.frl – 0652895289